Späť na novinky

Deň otvorených dverí už túto sobotu

DOD

Náš projekt Kynek rezidencie sa blíži do finále a v sobotu 19.6. od 9:00 do 17:00 h otvára pre vás dvere, pretože je lepšie raz vidieť, než dvakrát počuť. Urobte si s celou rodinou výlet do Nitry, kde vám priblížime komunitné bývanie v jedinečnej nitrianskej lokalite v blízkosti historického kaštieľa s anglickým parkom a športovo-rekreačným areálom.

Súčasťou programu bude občerstvenie, hudba a samozrejme sme nezabudli na najmenších hostí. Pre deti je pripravený skákací hrad, maľovanie na tvár a prekvapenie v podobe darčeku.

Záujemcovia o bývanie v rezidenciách Kynek budú mať možnosť obzrieť si svoje budúce domovy v peknom vzorovom viladome, kde nájdu všetky typy bytov z pestrej ponuky. Zariadené sú v kvalitných štandardoch, čím zákazník získa presný obraz o bohatom vybavení, ktoré je zahrnuté v cene bytu.

Zároveň si na vlastné oči užijú okolitú prírodu mestskej časti Kynek s pokojným a vidieckym nádychom ako aj aktuálne exteriérové úpravy. Prebiehajúcu finalizáciu zelených plôch, výsadbu stromov a kríkov, dokončovanie oplotenia predzáhradiek, chodníkov a cestných komunikácií.

Do skorého videnia v tretiu júnovú sobotu! A ak sa nemôžete dočkať, čo onedlho uvidíte naživo, pozrite si ponuku bytov v Kynek rezidencie už dnes na našom webe: http://kynekrezidencie.sk/ponuka-bytov

Tešíme sa na vás!

Tím KYNEK rezidencie.