Späť na novinky

Kynek Rezidencie sú tesne pred dokončením

Kynek vnutroblok

Projekt Kynek Rezidencie v nitrianskej mestskej časti Kynek je takmer hotový a prebiehajú posledné úpravy areálu. V exteriéri boli dokončené sadové a terénne úpravy, pričom až tretinu celého pozemku tvorí zeleň. Projekt má 77 bytových jednotiek v jedenástich viladomoch, disponuje súkromnými predzáhradkami, ktoré sú pravidelne udržiavané a nechýba vyše 100 parkovacích miest pre nových majiteľov. Charakteristická zástavba rodinných domov v oplotenom areáli ponúka moderný mobiliár s  lavičkami a smetnými košmi, ktoré sú už osadené a dokončené je aj detské ihrisko.

V interiéroch bytov vyhotovených v kvalitnom štandarde s bohatým vybavením sa realizujú posledné drobné úpravy. Budúci majitelia tak dostanú byt s kvalitnými podlahami, kúpeľňovou sanitou, podlahovým kúrením, lokálnou rekuperáciou či predprípravou pre klimatizácie. Dokončujú sa prípravy na nadštandard, ako sú vonkajšie žalúzie.

Projekt, ktorý prináša komunitné bývanie s kombináciou pokojného vidieka a vynikajúcej dostupnosti mestského života, je aktuálne v procese kolaudácie . Ešte stále sú dostupné byty v rôznych dispozíciách od praktických dvojizbových bytov až po priestranné štvorizbové. Tu ich nájdete: http://kynekrezidencie.sk/ponuka-bytov